O mnie

Witaj wędrowcze,

Skoro trafiłeś na tę stronę, oznacza to, że albo potrzebujesz pomocy w kwestii strony internetowej, albo zaciekawiła Cię osoba jaką jest Wojciech.

Wojciech jest webdesignerem i programistą od prawie 20 lat tworzącym strony www. Jego znajomość webowych języków programowania oraz standardów i trendów pozwala na tworzenie wysoko wydajnych rozwiązań zarówno w przypadku małych, średnich jak i gigatycznych serwisów internetowych. W połączeniu z jego profesjonalnym podejściem do każdej wykonywanej pracy, nawet tej najmniejszej i najprostszej, oraz z jego anielską cierpliwością otrzymasz usługę na naprawdę wysokim poziomie. 

Czy nie ma rzeczy niemożliwych do stworzenia na stronie internetowej? Nie, niejednokrotnie najbardziej ograniczającą projektantów rzeczą jest ich własna wyobraźnia oraz nieznajomość możliwych rozwiązań. Także jeśli masz problem lub niezrealizowany pomysł z chęcią pomożemy.

Dlaczego Wojciech? Ponieważ posiada wieloletnie doświadczenie, zarówno programistyczne, jak i w kontaktach międzyludzkich. Od ponad 10 lat specjalizuje się w CMS Joomla! co wielokrotnie zostało docenione przez naszych Klientów. Sam Wojciech wielokrotnie dzieli się swoją wiedzą na spotkaniach związanych z CMS Joomla, co spowodowało jego dwukrotne prelekcje na JUG Silesia, trzykrotne ja JUG Jawor oraz dwa razy występował w charakterze przekazującego wiedzę na Joomla Day Poland.

Więc jeśli nadal masz wątpliwości czy jesteśmy godni zaufania, zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio (niestety jego aktualizowanie jest mocno opóźnione w myśl zasady "szewc bez butów chodzi", gdyż Klient jest stawiany na pierwszym miejscu) oraz do kontaktu z nami.