Blog

JoomlaDay 2015 JoomlaDay 2015
17 Cze

JoomlaDay 2015

Przez 
(0 głosów)

Dużymi krokami zbliża się kolejne ogólnopolskie spotkanie użytkowników i miłośników Joomla! Czwarte z kolei JoomlaDay odbędzie się tym razem w ostatni weekend września (26-27 września) w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym i składać się będzie z tradycyjnie z Dnia Biznesu oraz Dnia Społeczności oraz spotkania integracyjnego.

Tegoroczna impreza jest powiązana ze szczególnym wydarzeniem, mianowicie w tym roku przypada 10 rok istnienia Polskiego Centrum Joomla. Na tę okoliczność wręczone zostaną statuetki "Wolontariusz 10-lecia Joomla!"

Dlaczego warto? Odpowiedzi jednoznacznej nie można udzielić, jednakże spróbuję odpowiedzieć na to pytanie.

1. Społeczność - siłą Joomla! jest jej wzajemnie sobie pomagająca społeczność. Wielu z nas zna się osobiście i są w stałym kontakcie, ale niektórzy znają się wyłącznie poprzez Facebook czy Forum Joomla! Nie sądzisz, że nadszedł czas aby to zmienić?

2. Kogo możesz spotkać? Na pewno legendę Polskiego Centrum Joomla, jej założyciela Stefana Wajdę zwanego Zwiastunem. Spotkasz również wiceprezesa PCJ, autora doskonałego serwera lokalnego JAMP, posiadającego potężną wiedzę na temat Joomla! oraz zastosowań poszczególnych rozszerzeń Michała Trzepizura, znanego również z prowadzonego bloga trzepizur.pl. Będzie również okazja do poznania Andrzeja Herzberga, współwłaściciela kopalni pomysłów dla Joomla! jakim jest Joomla-Monster oraz DJ Extensions - to z tej stajni pochodzi wiele wyśmienitych szablonów oraz doskonałe rozszerzenia jak chociażby DJ Extensions. Kolejnym z asów jest Sławomir Pieszczek, autor doskonałego kursu odnośnie Joomla! 2.5 (chodzą słuchy, że przygotowuje kurs do wersji 3.x) oraz bloga slawop.net. Będzie też Danuta Idzik, człowiek orkiestra z bateriami dużo mocniejszymi niż Duracell, siostra wielu z nas, urodzony organizator i to Google się od niej uczy, gdzie ma czego szukać :). I długo by jeszcze wymieniać tyle będzie wyjątkowych osób - włącznie z Tobą. Będę też ja i podzielę się swoją wiedzą na temat bezpieczeństwa.

3. Kontakty biznesowe - uczestnicząc w Joomla Day poszerzasz swoją sieć kontaktów, zarówno potencjalnych zleceniodawców, jak i zleceniobiorców. A w ostateczności może się to przełożyć na potencjalne zyski.

4. Wiedza - na tą nigdy nie jest zbyt późno, a osoby długo już pracujące z Joomla! i nie tylko z nią (prezentacje będą również dotyczyły tematów okołoinformatycznych) chętnie się nią podzielą. I to czy jesteś J!Wygą czy J!Beginnerem zawsze znajdziesz coś dla siebie.

5. Niezapomniana atmosfera - tego nie da się kupić, to jest po prostu jeden z elementów spotkań miłośników Joomla! JoomlaDay jest jednym z rozsądniejszych sposobów spędzenia weekendu i odpoczynku od ślęczenia nad zaległymi projektami i gapieniem się w monitor.

Tak więc jeśli się już zdecydowałeś/zdecydowałaś zarejestruj się.

Do zobaczenia w Gdańsku :)

 

Więcej o JoomlaDay

Czytany 4250 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 26 czerwiec 2018 12:54
Morphic

Webmaster, programista i core programmer z wieloletnim doświadczeniem. Z Joomla! związany od czasów Mambo.

Strona: www.morphic.pl